| A.be.ce a întrebat:

: Ieri am facut dragoste cu iubitul meu(nu a durat mult), neprotejat, dar el nu si. a dat drumul in mine, ci la baie. Mentionez ca a fost ultima zi de ciclu, de fapt ieri trebuia sa imi treaca, dar au mai curs cateva picaturi si azi de dimineata. Ce sanse sunt sa raman gravida? Ma refer la "picaturile dragostei"... multumesc:* va puphappy

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Zero şanse să rămâi.

| JustMe a răspuns:

Slabe sanse sa ramai. Pentru siguranta ta fa un test de sarcina.

| dulcik a răspuns:

Pai niciodata nu se stie dar data viitoare nu va mai jucati asa ca odata si odata s-ar putea sa va ardeti.Sanse sa ramai nu prea sunt.

| missabsinth a răspuns:

Io sincer cred ca nu ai dc sa-ti fc griji. si mie mi s-a intamplat odata si n-a fost nimic. daca tot nu te simti mai bine. mai asteapta 1sapt 2 si fa-ti un test de sarcina care btw cred c`o sa fie negativbig hug

n`ai dc sa te ingrijorezibig hug
take care>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti fa griji, este putin probabil sa ramai insarcinata.

| A. a răspuns:

Nu cred ca ai vreo sansa sa ramai gravida, dar pentru siguranta fa un test de sarcina si afla.
Si nu uita: PROTEJEAZA-TE!