| Georgyana98 a întrebat:

imi place de un baiat care mi-a trimis mesaj acum 1 an pe facebook in care imi spunea ca sunt frumoasa, draguta etc iar acum imi tot dă like-uri pe facebook si ma tot ciupeste. Oare lui ii place de mine sau nu? Si cum m-as putea baga in seama cu el?

Răspuns Câştigător
| COSMIN20041705 a răspuns:

Te asigur de un lucru,te place pentru ca ti-ai spus singur ca esti frumoasa, draguta
Acum mai exista o metoda prin care baietii isi arata atractia fata de o fata si anume tachinarea
Pentru a vorbi despre ceva intai afla ceva de genu animalul lui preferat si te duci si vorbesti despre acel animal cu el dupa el iti chestii de genu floarea lui preferata, culoarea lui preferata, etc.
Incet-incet va veti descoperi reciproc hobby-urile si lucrurile preferate, dupa totul vine de la sine.
Sper ca ti-am fost de folos

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te vrea in patul lui ahhhhhhhh

| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica te ciupeste, prin FB?
De simpatie ai auzit?
Eu cred ca ii place de tine si te simpatizeaza!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Si baietii sunt timizi uneori. Nu e un lucru rau daca nu sta chiar incuiat in beci. Spune-i ca vrei niste idei unde ai putea iesi ca n-ai inspiratie si ai facut juma de pas. Restul sa faca el.

| WaterDrop a răspuns:

Pot sa te ciupesc si eu? Pot, poooot? sad

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru WaterDrop):

Ciupeste-o de pasarica si asa o arde

| DeathOfDreams a răspuns:

Încă mai există chestia aia, cu ciupitu'?rolling on the floor

Păi, ciupește-l înapoi.
Dacă e într-adevăr interesat te va ciupi din nou și vei relua procesul până se va plictisi și-ți va scrie.

Mă știu, nu?
Nu? Bine.
Dar merită încercat. laughing

| Nonzen a răspuns:

Bună, Georgyana! Uite ce e de făcut:
Ciupește-l înapoi. Și dacă te mai ciupește iar, e clar că vrea să-ți atragă atenția. Dacă a făcut asta. fă-ți curaj și scrie-i "Auuu, nu mă mai ciupi doare. laughing " așa în glumă. Cel puțin așa intrați în vorbă.
Baftă!