| diamondgirl a întrebat:

am si eu o intrebarehappymama mea vrea sa ma duca la un control ginecologic, vrea sa vada daca mai sunt virgina...(sunt virgina) cum o sa procedeze ginecologul? am auzit ca o sa ma dezvirginezesadFUNDA!

Răspuns Câştigător
| m1xa3la a răspuns:

Nu are nici un drept sa te dezbrace. stai linistita o sa iti aplice o crema pe burta mai jos putin si se uita cu ajutorul unui aparat nu doare si nu ai dc sa te temi.pup

| DeeaMarry a răspuns (pentru m1xa3la):

:O. E prima data in viata mea cand aud asa ceva. Cine ti-a zis?

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

NU te dezvirgineaza, doar cerceteaza zona, stai linistita.nu o sa te doara nimic.

| darrio2007 a răspuns:

Cum sa te dezvirgineze? N-ai minte? Te controleaza sa vada daca mai ai himenul la locul lui.Dar, problema e alta.De ce vrea sa te duca maica-ta la ginecolog? I-ai dat de banuit ceva?

| mishuzuchan a răspuns:

Stai calma se uita cu un aparat la burtica ta din cate am auzit ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te-ai giucat cu puta, no problem.

| FluturashullThau a răspuns:

Nuti fa probleme draga mea nu te va dezvirgina el doar te va controla daca tot e inregula virginele merg la ginecolog deci nu esti prima te va dezbraca si te va pune intr-o anumita pozitie dar mai intai va discuta cu tine te va intreba despre menstruati daca ai dureri etc nu iti va face nimic rau dincontra stai linistita! Sper ca te-am ajutat! Bafta!