| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, mi-au iesit 2 teste pozitive si 2 negarive, deci pana la urma sunt însărcinată ca nu mai înțeleg nimic?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de crezut ca a fost posibil sa apara un asemenea rezultat, in cazul in care testele de sarcina au fost efectuat CORECT si mai ales la momentul potrivit/oportun adica dupa trecerea a minim 21 de zile.
Rezultatul oricarui test de sarcina care a fost facut prea devreme este in proportie de peste 80-95% INVALID, INCORECT, ERONAT si GRESIT.
PREZENTARE TESTARE DE SARCINA CORECT EFECTUATA :
https://www.youtube.com/watch?v=aWIpgoDTknk

| Celcestietot a răspuns:

Trolezi? Mai faci alte teste și vei vedea cum ești.

| blondie22 a răspuns:

O vizită la ginecolog și vei afla sigur dacă ești sau nu însărcinată!