| Pisinka a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare... Mi-e si rusine sa va zic. Am observat ca de fiecare data cand stau in pat cu prietenul meu penisul lui este erect. Tot timpul! Credeti ca e ceva in neregula cu mine sau cu el? Trebuie sa fac ceva in privinta asta?
Multumesc!

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Glumești, nu?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa face ti sex mai des poate el vrea de 2 ori pe zi ce vrei e potent, ce varsta ai? Dar el?

| Pisinka explică (pentru CristiDinBucuresti):

Avem 20anihappy nu avem cum sa facem zilnic pentru ca nu stam impreuna...

| Violleta2022 a răspuns:

Totul este perfect normal la baiat, baiatul are erectie cand te pipaie/atinge, fiindca se excita.
Tu nu trebuie sa faci nimic... eventual ar trebui sa nu ai stai cu el in pat, ca sa nu-i mai provoci erectii.

| corbulalbrosu a răspuns:

""... penisul lui este erect. Tot timpul! Credeti ca e ceva neregula cu mine sau cu el? Trebuie sa fac ceva in privinta asta?""
Problema prezentata se rezolva extrem de simplu si foarte rapid :
-- un hand jobb sau o felatie perfect executata
-- o repriza de sex reconfortanta pentru amandoi.
Solutia este cat se poate de simpla si eficienta. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

La el este normal ce se intampla. La tine nu este ceva normal. Stai langa el si il exciti fara sa te gandesti ca ii faci rau.

| Sofer a răspuns:

E normal chiar și după ce faceți sex. Te mai joci și tu cu el, când e treaz crocodilul.

| mastadont a răspuns:

E ceva normal. Are erecție continuă pentru că tu nu îl satisfaci sexual, doar stați unul lângă altul și vă pipăiți. Pentru băieți asta e o tortură big grin pun pariu că are ******* albastre când ajunge acasă.

| Pisinka explică (pentru mastadont):

Am facut deja sex si el spune chiar ca e f satisfacut de mine... Cu toate astea de fiecare data cand stam unul langa celalalt se intampla fenomenul. Cat de des ar trebui sa facem sex? Crezi ca nu il satisfac? Ce ar trebui sa fac?

| IonutzMariusz a răspuns (pentru Pisinka):

Mai ales dacă este satisfăcut, asta e ok, dacă are un apetit sexual mai mare, de ce nu zilnic, sau 1 dată la două zile, chestiile na, nu prea le poți programa, acum nici tu să nu o faci așa de dragul de a face.

| mastadont a răspuns (pentru Pisinka):

Asta nu știu, fiecare are libidoul diferit. Întreabă-l pe el și îți va răspunde. Poate ești prea frumoasă, de-aia e cu ea sculată tot timpul big grin

| 90210 a răspuns:

Da-l afara din camera! E un nesimtit! Cat tupeu! laughing

| CerealaCuOchi a răspuns:

Umm, cred ca se simte foarte atras de tine si ca ar trebui sa te simti "flatata", dar ii poti spune daca te deranjeaza