| Serghei873817 a întrebat:

Penisul meu nu este decalotat(cred am fimoza, nu pot da pielea de pe capul penisului nici in stare erecta nici "fleasca"). Credeti ca pot intretine relatii sexuale? (cu prezervativ)

5 răspunsuri:
| raz0000001 a răspuns:

Daca e foarte strânsă, altfel se poate ajunge la parafimoză. Și în plus, nu prea vei simți cam nimic.

| FineAsHell a răspuns:

Incearca sa-l decalotezi usor, usor. Incepe prima data cand e in stare fleasca si dupa ce reusesti incearca si in cear erecta. Este un proces destul de inconfortabil si care s-ar putea sa dureze cateva saptamani, dar ai sanse sa reusesti si sa te simti mult mai bine! Iti spun din propria experienta, iar acum nu mai am absolut nicio problema.

| Adrian_Costin_1999 a răspuns:

Ce varsta ai? Daca esti copil ti se va decalota singur pe la 12 ani cam asa.