| criss_9886 a întrebat:

am si eu o intrebare, pentru baieti:. cum ar fi daca o fata v-ar spune sa faceti dragoste sau sex, intre saniibig grin? e fantezie dea voastra. cum ati reactiona? vreau sa stiu parerea voastra.big grinsi pentru fete e valabila doar daca au incercat...:*

6 răspunsuri:
| GuessWho_8607 a răspuns:

Sa fim seriosi, ce baiat ar refuza...

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Nu stiu ce placere ar fi in asta. Mai frumos este cand esti pe fata si ii saruti sanii si mai multe chestii decat sa iti bagi sula prin ei si dupa aia sa ii lingi... Ce draq.

| CobraLeon a răspuns:

Tre sa fi gay ca sa refuzi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum... as fi de acord! dar nu numa intre sani asa deala origina cu tot tacamulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io as incepe asa

in pat cu ea as sarutau
i-as atinge sani
as dezbracau si
as face sex cu ea

| criss_9886 explică:

Nici o fata nu a incercatraised eyebrows?