| valentin201 a întrebat:

Bună am și eu o întrebare pentru voi băieți cât și pentru fete:ce prezervative folosiți de obicei pentru că de cele Mondos de la Lidl am fost dezamăgit as vrea sa știu de care folosiți și dacă folosiți și lubrifianți și de la ce firma.Va mulțumesc pentru înțelegere.O seara frumoasa.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durexwinking sunt cele mai bune cu siguranta

| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Folosim foarte rar, dar am folosit Durex, și Masculan. Iar ca lubrefianți, am folosit Durex Play, foarte bun și compatibil cu prezervativele lor.
Baftă!

| valentin201 explică (pentru YellowAngel):

YellowAngel tu împreună cu iubitul tau folosiți Durex extender pleasure? Daca da cat rezista cu Durex pleasure că am înțeles că întârzie ejacularea mai mult?

| YellowAngel a răspuns (pentru valentin201):

Mi se pare cam vrajeala acela.

| valentin201 explică (pentru YellowAngel):

YellowAngel când faci sex iubitul tau cat rezista adică cat timp durează până ejaculează?

| YellowAngel a răspuns (pentru valentin201):

Un sfert de ora.

| valentin201 explică (pentru YellowAngel):

Pai și ești mulțumită?

| YellowAngel a răspuns (pentru valentin201):

Da, de ce nu. Daca ar fi mai mult m-as plictisi.
Cat ai vrea sa fie? O ora?

| NaiTororu a răspuns:

Love ca d-ala are si Katalin Taleent de-a rezistat juma de ora