| AnaaaMariaaa a întrebat:

recent eu si prietenul meu ne.am "jucat" putin, insa nu a fost nicio penetrare, am folosit prezervativ pana a ejaculat prima oara, apoi ne-am mai jucat putin insa a mai curs niste lichid seminal "la intrare", sunt sanse sa raman insarcinata? Mentionez ca era a5-a zi dupa menstruatie.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sanse ar fi si nu ar fi, depinde cat de fertila esti, iti dau un sfat ...nu te mai juca asa cu,, intrarile,,

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu cred aici depinde de fertilitatea ta si a lui, sti ca sperma poate sta pana la 9 zile in vaginul femei, aveti grija, si folositi tot timpul protectie! bafta!

| Sturlubel a răspuns:

Sanse sunt dar ar fi pacat...

| AnaaaMariaaa explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt virgina. Multumesc pentru raspunsuri!