| Alexandraroseda a întrebat:

Buna,am și eu o întrebare sau o nedumerire, de ce daca cunosc un băiat și vorbim vreo 2-3 zile după se opreste brusc din a-mi scrie, și asta nu s-a întâmplat doar odată sau de 2 ori și nu înțeleg de ce se întâmplă asta.

Răspuns Câştigător
| Dintrebare a răspuns:

Buna. Nu exista o explicatie elaborata pentru situatia asta. Stii vorba aia in engleza "he's not that into you". Asta este raspunsul. Si barbatii si femeile sunt de multe ori nehotarati sau pur si simplu au nevoie de atentie, asa ca incep sa vorbeasca cu o persoana si apoi dispar. Oricum, ideea este sa nu o iei personal. Nu e problema ta, e a interlocutorului.

4 răspunsuri:
| Saiko10 a răspuns:

Trebuie sa mai initiezi si tu o conversatie, daca o face numai el se simte prost.

| CravataAlbastra a răspuns:

Un om nu poate vorbi cu tine non stop zi de zi, ora de ora, nu crezi ca e plictisitor? Din cand în cand trebuie si noi ca fete sa mai dam un,, semn de viață,,. Si bineinteles, ar fi de preferat sa te adaptezi dupa stilul acelei pers, unii stau si vb multe, iar unii vor mai scurt si la obiect.

| Iunicu a răspuns:

Despre ce vorbiți?
Ce vrea de la tine?
Ce îi oferi din ce-și dorește?
Este același băiat de fiecare data?

| orailibrail a răspuns:

Nu e sigir ca vrea sa vb cu tine.

Probabil ca mai are o relatie cu altcineva