| Florennce a întrebat:

Am si eu o intrebare! Se pare ca cineva intra pe calculatorul meu. Adica de multe ori cand sunt pe o pagina ma trezesc ca am intrat pe alta ca si cum eu as fii acesat-o, cand am intrat pe Hi5.era altcineva logat adica s-a logat din pc-ul meu. si atunci cand vreau sa sting calculatorul imi arata ca "alti oameni sunt conectati pe acest calculator si daca inchizi si ei isi pierd datele ". E posibil sa am vreun virus si de aceea sa-mi fii detectat IP? si cum pot rezolva asta? Ms kiss
scuze de categorie *

1 răspuns:
| MissCrissuli a răspuns:

Hmz...S-ar putea sa ai un virus Spyware ori sa iti intre cineva in calculator fara sa ii zici tu date si chestii de-aste (cum e la teamviewer).El intra automat. Nu stiu sigur daca asta e cauza dar eu ti-as sugera sa restartezi window`sul cu totul ( inclusiv Local Disk (big grin)