| diana_4905 a întrebat:

am si eu o intrebare...
Vi se pare normal ca partenerul/partenera sa va acuze de ceva ce nu ati facut? si sa fie ff sigur/sigura pe el/ea? si cand intrebi despre ce este vb sa spuna"stii tu mai bine"straight face

6 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Probabil ca exista cateva persoane care va baga bete'n roatesad
Ar fi bine sa'l convingi(daca e vb de tine) ca nu ar trebui sa asculte tot ce zic respectivii "prieteni". Este foarte aiurea sa va despartiti din cauza unor vorbe aruncate mai ales daca voi va iubiti.
Si'ti zic asta fiindca si eu tot din cauza unor vorbe de'astea m-am despartit de prietenul meu.Si ceea ce m-a durut a fost ca ne'am despartit, totusi noi tinand unul la altul si doar din cauza "prietenilor nostri"sad
Nu te desparti, nu vei face altceva decat sa le dai satisfactie celor care vb aiurea, te asigur de asta! Daca va iubiti cu adevarat, comunicati si sa stii ca o relatie ar trebui bazata pe incredere.Pana nu esti sigura ca nu ai facut totul pentru a continua, nu te lasa!

Bafta.

| Anecherry a răspuns:

Nu cred ca e normal; posibil a aplecat urechea la vorbehappy. ar fi de preferat sa se maturizeze si sa discute problema deschis, nu sa te puna pe tine sa ghicestihappy.

| jolie a răspuns:

zice la misto pentru ca banuie dar nu e sigur sa te faca sa te spargi. fa pe durawinking

| sclifos a răspuns:

Citeodata asta e doar motiv pentru a se certa...

| dannys a răspuns:

Nu mi se pare normal sa zica"stii tu mai bine"sau ''te-a vazut cineva pe undeva''. Mie mi se intampla des faze din astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offf de cate ori am auzit vorbele astea...In fine, nu le pune la suflet prea mult. Vrea sa te puna la incercare cu ceva sau pur si simplu cauta cearta!

Pupici