| Vreau sa mi se stearga contu a întrebat:

Am si eu o intrebare happy vreau sa plec in spania la matusa`mea pentru o luna acum cand luam vacanta. faza e ca nu am 18 ani, ii fac abia peste 4 lunihappy. daca fac procura si`mi dau parintii acordul, pot sa plec fara insotitor? vreau sa raspunda cine a trecut prin asta, mersi:*

Răspuns Câştigător
| dontstoop a răspuns:

Nu cred, deoarece si eu am vrut sa fac acest lucru dar mi-a trebuit un insotitor straight face!

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Nu, trebuie sa te insoteasca cineva

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

Si daca fac procura pe o cunostinta care este bsoferu autocarului cu care plec?