| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Am si eu o mica problema.
Baiatu' cu care am fost si care m-a inselat m'a rugat cateva zile sa mai fiu cu el. I'am raspuns "NU". Desi, eram suparata pe el dar nu se cunostea ca'l iubesc.Acuma doua zile mi-a spus prietena mea ca s'au dus toti cu gasca si el se tinea de gat cu o fata straight face. Si fata aia avea iubit era langa ea, el a luat'o in brate[cica]. Cand am auzit am inceput sa plang, si sa tip.Ieri l'am intrebat daca si'a facut prietena si mi-a zis ca "DA". Apoi, i'am zis "prietena adevaratalaughing? hai sa fim seriosi oh go on"Si a inceput sa ma injure. I'am dat ign.Acuma 2 zile prietena mea l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine si a zis ca daca vreau eu.Nu i'am zis nimic. Dimineata vad eu "te iubesc". Am inceput sa plang si sa zic dc am zis "NU". Mi'a spus ca am sa regret ca i'am zis nu.Eu nu am crezut, acum am crezut.Il iub enorm.Ma doare faptul ca m'a injurat.sad. Stau si ma gandesc dc i'am spus nu. Ce credeti? Mai simte ceva pentru mine? Am uitat sa mentionez ca eu mi-am trait copilaria cu el.

6 răspunsuri:
| Urzică a răspuns:

Viata e plina de urcusuri si coborasuri pe care trebuie sa le infruntam.
In primul rand e un maaaare nesimtit.Cum sa te injure? El nu gandeste cu capul ala sau a plecat in vacanta? Daca te-a injurat, nu stiu daca mai simte ceva pentru tine, pentru ca se spune ca un baiat cand jigneste o fata, tine putin la ea. Dar asta e o dovada de lasitate. In loc sa tina o conversatie calma, linistita incepe sa te injure.Nu merita!(dupa cum am ai spus)
In al doilea rand, te ameninta?! Inca o dovada de lasitate din partea lui.Nu ameninta o persoana, pentru ca niciodata nu stii cum se intoarce roata.Nu fii asa de speriata, comentaza-i inapoi sa nu te creada o lasa si dupa aceea sa te calce in picioare.Nu trebuia sa-i dai ignor, trebuia sa-l intrebi " ce ai patit ma?" sau " ce injuri, tu nu vezi ca eu te-am intrebat calma". Nu il lasa sa creada ca pote face ce vrea din tine.
Se tinea de gat cu o fata?! Deci acest lucru inseamna ca vrea sa te faca geloasa.Chiar daca tu nu erai acolo, acel baiat a vazut ca prietena ta este si a incercat sa te faca geloasa prin intermediul ei stiind foarte bine ca acea persoana iti va zice.Nu baga in seama tot ce face el. O face doar asa de distractie sa vada cum suferi! Poate a actionat la nervi sau poate nu...

Trage tu o concluzie din tot ce am scris eu si fa ceea ce e mai bine pentru tine.Nu te lasa influentat de oamenii din jurul tau!

Baftaa multaa.

Funditaa?

EuSiAtat

| bianca a răspuns:

Un baiat care te-a injurat nu simte nimic pentru tine... e un porc
Daca te-a inselat numai spun oh go on

Daca te iubea avea ochi numai pentru tine nu te inselawinking

Ii place sa se joace cu tine
Mai bine lasa-l in pace
Uita-l!

Sunt atatea baieti el nu merita

Sa vezi cat o sa regrete cand o sa te vada cu altulwinking

| Mizu a răspuns:

Un baiat care te injura, asa cum zici tu ca ai facut nu merita. Cea mai mare minciuna sa spui "te iubesc" si dupa aia la nervi, sa injuri pentru ca sunt doua sentimente total diferite si chiar si asa, daca te-ar fi iubit cu adevarat nici nu i-ar fi trecut prin cap sa-ti vorbeasca asa si sa sara la gatul altor fete,

| geo_1909 a răspuns:

Viata e plina de surprize.
uite tio spon eu ca baiat baiatu acela dupa ce i-ai zis nuh iti dai si tu seama ca sa simtit prost si dupa aia a incercat saci caute alta fata daca a vazut ca tu i-ai zis nu el a inteles ca nu o sa puna capat relatiei voastre baiatu ala poate mai simte ceva pate nu si daca iti zce nu lasa in morti lui si cautati alt baiat mai sunt multi baieti pe lumea asta care nu sunt ca fostul tau iubit...
chestia asta tiam spus-o din proprie experienta am trecut prin astfel de relatie.
bafta pa-pa
funda plz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tea inselat odata o va face din nou asa ca ochi pentru ochi si dinte pentru dinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e dificil.Ai trait copilaria cu el.Nu cred ca te mai iubeste. Poate tine la tine ca la o sora, este confuz.Esta la varsta asta, a noastra a adoslescentilor, nu stim ce facemwinking. Si eu sunt cu un baiat tare dragut de 7 luni.Sunt in clasa a8a.Am trait in fiecare zii cu el, la scoala, incepand din clasa 1a. Nu am avut nicio treaba cu el, im parea indiferent, nici macar nu stiam prea multe despre el, pana sa intru in clasa a 8a. dintr-o data ne-am impreietenit, apoi loooove. nu vrea sa ma lase singura niciunde, si in orice clipa vrea sa fie alaturi de mine. il iubesc, si ma iubeste happy