| Ganna a întrebat:

Buna,am si eu o nelamurire,cum pot sa-mi dau seama ca partenerul meu si-a dat drumul, (dar de mai mult timp simt ca el nu-si da drumul dupa açtul sexual, dar el zice ca da), va rog fara jigniri.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul ejaculari sperma eliminata are o temperatura putin mai ridicata comparativ cu cea a corpului uman (periferic). Exact la fel ca si urina in momentul urinarii. Exact in momentul in care sperma este ejaculata in vagin, de regula pentru o foarte scurta perioada de timp (de cateva secunde), femeia simte o senzatie placuta provocata de acea crestere a temperaturii in interiorul vaginului. Teoretic este aproape imposibil sa nu simti acea mica variatie de temperatura. big grin

| Sofer a răspuns:

Pai da tu nu vezi cand isi da drumul? Ori in prezervativ cand termina ori in alt loc.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu e langa tine, nu-l vezi?

Răspuns utilizator avertizat
| SupMates a răspuns:

Probabil ca se vede pe fata lui laughing

| Hellboy96 a răspuns:

Îl întrebi.