| Andrei181 a întrebat:

Buna, am și eu o problema, am avut contact cu prietena, când am pus prezervativul am încurcat fața lui pe care se instalează și a atins lichidul preejaculator și am pus prezervativul invers și am sters putin vârful prezervativului cu plapuma și am început actul sexul și am avut ejaculare 16 ore inainte de asta, poate rămâne însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz atat teoretic cat si practic in proportie de peste 99, 9% este imposibil sa se poata forma o sarcina in astfel de conditii.
Sanatate!

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

În condițiile prezentate de tine, prietena ta nu poate sa rămână gravidă.

| Sofer a răspuns:

Nu rămâne însărcinată.

| mont a răspuns:

De acum însă mai bine stai cuminte ca uite ce risti!

| danaieladaniela a răspuns:

Sansele ca prietena ta sa ramana insarcinata sunt mici, stai linistit

| Andrei181 explică (pentru danaieladaniela):

Pai sunt șanse sau deloc? Ca MAm sters puțin și apoi am început actul

| anarosca78 a răspuns:

Nu rămâne stai linistit, lichidul preejaculator conține spermatozoizi doar dacă ai ejaculat înainte cu 2-3 ore, sau chiar deloc dacă ai urinat între timp.

| popik50 a răspuns:

Mai conteaza si daca fata era in perioada fertila. Dar din ce m-am documentat, sansele sa ramana graviduta sunt sub 1%

| Andrei181 explică (pentru popik50):

Perioada ei fertila e cam peste 4 zile

| popik50 a răspuns (pentru Andrei181):

Atunci raspunsul este, nu poate fi insarcinata