| ana123_9242 a întrebat:

Am si eu o problema am facut sex anal, dar nu s-a ajuns pana la faza sa iasa sperma... e posibil sa ramai insarcinata? astept un raspuns

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Felicitări! Te apreciez şi pe tine şi pe prietenul tău!
Faci sex anal şi nu te-a interesat să te informezi deloc despre asta.
Plus de asta, dacă ai făcut neprotejat poţi să iei o BTS sau o infecţie. Ce să zic...bravo măi!

Baftă!

Abh
| Abh a răspuns:

Stiai ca SIDA, boala secolului a fost " propagata " de homosexuali, prin sex anal, bineinteles? Riscul sa contactezi o boala cu transmitere sexuala este foarte mare la acest nivel fiindca frecarea este mult mai mare. Asta, bineinteles daca nu folositi prezervativ.

| ana_2556 a răspuns:

Ramai insarcinata cand sperma plina de spermatozoizi ajunge in vagin implicit in uterul tau. Avand in vedere ca sexul anal nu are NICIO treaba cu vaginul. cum crezi ca ai putea ramane insarcinata? Invata putina anatomie inainte sa faci sexwinking

| blaxy a răspuns:

Daca e anal atunci NU.

| NoChanceForUs a răspuns:

Desigur Ana,vaginul tău a devenit intestinul gros, deci uterul s-a mutat în intestin.Of... dați-mi careva un Ak-47, simt nevoia să mă descarc...

| DEBrown a răspuns:

Da. Vei naste un copil facut din cacabig grin

| hotx a răspuns:

Mare atentie sa faceti protejat, anal, pentru ca desi pe el nu il afecteaza, bacteriile se tranziteaza la tine si faci infectii in vagin apoi. PS: sub nicio forma sa nu combinati anal cu normal sau oral in aceeasi partida. Simona - http://hotx.ro/

| annaliana a răspuns:

NU.Ramai numai daca iti intra sperma in vagin, si nici atunci mereu.

| Any_6060 a răspuns:

Deci draga mea, cum va puteti incepe viata sexuala fara a stii din ce consta. Daca ai facut sex anal, si daca iesea sperma nu ramaneai insarcinata, nu aveai cum. Singurul loc unde intra sperma si poti ramane insarcinata este vaginul. In alte locuri NU.

| Nechaty a răspuns:

Normal ca nu happy

| rechinosu a răspuns:

Ar trebui mai intai sa-ti cunosti corpul, anatomie mai bine zis si pe urma mai vrb.Intrebare ''de ce homasexuali nu pot avea copiii?''. afla raspunsul si mai vrb.

| Octavius a răspuns:

Atentie! E foarte probabil sa ramai insarcinata intr-un asemenea caz Ana, singura diferenta fiind ca va trebui sa nasti copilul pe gura.

| ruxy_3054 a răspuns:

Daca nu sa ajuns la faza sa iasa sperma nu are cum sa ramai insarcinata...