| anonim_9938 a întrebat:

Buna am si eu o problema.
am pirce in nas adica am avut pana azi cand mi sa infectat si mi s-a format ceva in genul unei pungute de puroi. am hotarat sa il scot si sa il pun iar dar mai intai sa astept sa se vindece tot ce am acolo. credeti ca va fi vreo problema cu faptul ca imi voi da din nou gaura? as dori sa imi raspunda cine chiar stie ce spune.

1 răspuns:
| eye a răspuns:

pai cam da asta daca corpul nu suporta unele metale sau sau plasticuri trebuie sa scapi rapid de ele iar inainte de a-ti pune pirce-ul ar trebui sa asculti ce-ti spune medicul si sa nu faci ce-ti taie capul ca poate se infecteaza din nou si de data asta mai rau si sa dai
in septicemie