| Robinytb a întrebat:

Buna am si eu o problema.
Am prepuțul penisului mai mic ca penisul. Si nu imi acoperă penisul de tot.
Este normal. ce pot face in acest caz. stopeaza creșterea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Simplul fapt ca lungimea preputiului penisului tau este mai mica/scurta decat cea considerate ca fiind normala, adica cel de a acoperi in totalitate glandul cu scopul de a-i oferi protectia conform adevaratului sau rol, NU reprezinta nicio problema. Dezvoltarea normala a corpului penisului este stanjenita sau impiedicata intr-o oarecare masura doar daca penisul respectiv este afectata de fimoza grava, severa de gradul 3 sau 4. In cazul tau dezvoltarea penisului NU poate fi afectata. SanatatE!

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu iti va stopa cresterea acestuia, si la mine a fost la fel si mi-a crescut penisul.