| SafirulDeHartie a întrebat:

Bună, am un caz... Am o pofta exagerata de a face sex. Simt ca vreau sa fac sex în fiecare zi, iubita mea vrea doar o data la 3-4 zile și doresc sa îmi reglez asta, presupun ca este cantitatea de hormoni prea ridicata. Sau ceva de genu, cum pot sa o rezolv?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| thefunkytroll a răspuns:

Doar mental poți... straduie te si gandeste te ca nu e ok foarte des

11 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Presupunand ca nu esti la nivel patologic, ceea ce nu e cazul din descrierea ta. n-ai ce sa faci, sau se da pe brazda sau cauti alta. Nu e nici prima nici ultima relatie care se termina din incompatibilitate in pat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca metodele naturiste aflate la indemana oricui.
https://adevarul.ro/......index.html
O data cu cana de ceai, ai mai putea incerca sa citesti o carte. De preferat una care sa fie cat mai neinteresanta. big grin
Multa sanatate!

| Frank51 a răspuns:

Solution no 1: Accepti faptul ca nu poti face sex de n ori si te conformezi relatiei.
Solution no2: Te desparti de ea si cauti pe cineva cu aceleasi dorinte ca si tine.
Solution no3(nu o recomand): Iti descarci pofta sexuala cu altele.

| sofisis a răspuns:

Sunteti incompatibili. Ori accepti si aia e, ori iti cauti alta, ori te mai rezolvi si singur

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Mda, iti iei mașină ca sa mergi pe jos.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai scuza-ma dar tu doar sex intelegi dintr-o relatie sau cum?
Adica daca ea nu presteaza la cerintele tale, e inutila?
Ai stat in ultima vreme de vorba mai mult cu Ordan?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Nu asa se pune problema. Eu ma refer strict la armonia dintre cele doua parti, nu la mult sau putin. Nu conteaza ca e la o luna, la un an, sau zilnic, conteaza ca amandoi sa fie ok cu asta, intelegi? Altfel e incompatibilitate.
Eu am zis mai mult in spirit de gluma, dar merge si asa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai putin, ce vrei mai exact sa rezolvi?
Nu stiu ce problema vezi tu, dar singura problema pe care o vad eu este incompatibilitatea dintre voi. Singura solutie, aferenta de altfel, este sa va vedeti fiecare de treaba lui, pentru ca doar pierdeti timp.

Răspuns utilizator avertizat
| AllexXtreme a răspuns:

Cand faci odata la 3, 4 zile baga tare de seara pana dimineata sa te saturi si nu vei mai face in fiecare zi ca ti se ia?

| bobi123 a răspuns:

E Ok de 3 ori pe saptamana, așa des cam nu cred ca fie bine. Încearcă la un sexolog.