| Anav1 a întrebat:

Buna,am următoarele simptome: dureri de burta, dureri de stomac și o senzație de rău dimineața. Am făcut sex neprotejat in prima zi de fertilitate mai exact in a 12a zi de ciclu și țin să menționez că am ciclu regulat de 30 de zile. In prezent mă aflu chiar în ultima zi de fertilitate. Se poate ca aceste simptome sa fie de sarcina? Ce șanse sunt sa fi rămas însărcinată?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sarcina nu da simptome dupa 3 zile de la fecundare!
Primele semne de sarcina apar dupa 2-3 saptamani de sarcina!

| HazelEyes77 a răspuns:

Simptomele de sarcina nu apar mai devreme de 5-6 saptamani de la conceptie. Starile de rau prin care treci au alte cauze. Totusi nu e exclus sa fii aparut o sarcina daca ai facut sex neprotejat cu ejaculare in interior in perioada fertila.

| xutza a răspuns:

Un test de sarcina rezolva dilema! e 10-15 lei. Fa unul si afli sigur daca este bebe sau nu.
Bafta!

| Anonima283 a răspuns:

Sanse sunt. Dar simptomele sarcinii nu apar asa de repede. Fa-ti un test de sarcina. Multa sanatate!

| lovebyby a răspuns:

Fa-ti un test si atunci o sa scapi de indoieli