| vasiockkkkkk a întrebat:

Buna:animale cinele, pisica tot sunt purtatoare de virusul SIDA:si poti sa te infectezi de la ei.

10 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu este adevaratstraight face

| Adry05 a răspuns:

Sida se transmite doar prin contact sexual, deci n-ai cum decat daca o faci cu animalul.

| pitbull93 a răspuns:

Frate foloseste prezervativ in caz ca ai dubiwinking

| RAY a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ti-o tragi cu ''cateaua'' vecinului?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SIDA este o boala nu este virus, HIV este virusul si a fost creat in laborator din animale, mai exact maimute.
In Romania orice e posibil.laughing

| DiiiaDy a răspuns:

Am motan de 15 ani jumate si sunt perfect sanatoasa, nu stiu de unde ai scos prostia asta.

| drhotzu a răspuns (pentru DiiiaDy):

Pe bune? ma mira ca nu are sida...

| DiiiaDy a răspuns (pentru drhotzu):

laughing))))

| drhotzu a răspuns (pentru DiiiaDy):

Iti dai seama 15 ani si a reusit sa scape de sida! probabil a folosit prezervative mici mici mici, la fel de mici ca cerebelul celui care a postat intrebarea!