| Eleuteria a întrebat:

As avea nevoie de câteva sfaturi din partea fetelor care au mai multă experiența despre sex. Am 20 de ani si de ceva vreme am niște dureri abdominale, iar sânii ma dor îngrozitor. Tin sa Menționez ca prietenul meu a fost foarte atent atunci cand am facut sex. Ciclul in mod normal trebuie sa imi vina fix intr-o săptămana, dar eu am durerile astea de ceva timp. Ma puteți ajuta cu câteva sfaturi?

3 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Sarcina... aceleași simptome le am avut și eu. nu puteam sa îmi mai ating sânii si ma durea abdomenul ca si cum trebuia sa mi vina...și eu am zis la fel ca am fost atenți și s-a întâmplat sa rămân. Fa ți un test și vei știi sigur.
La revedere.

| corbulalbrosu a răspuns:

Aceste probleme prezentate/invocate in prezenta intrebare, par a fi in mod aproape sigur de natura ginecologica si din acest motiv cea mai indicata solutie in asemenea situatii/cazuri o reprezinta consultatia ginecologica completa efectuata in mod profesionist in cadrul unui cabinet ginecologic de catre un medic specialist (daca se poate). Multa sanatate!