| Hebdo a întrebat:

As avea o întrebare.
Daca ia anticonceptionale și uita sa le ia seara și le ia dimineața de ex. Trebuia la 8 seara și le-a luat la 8 dimineața și a făcut neprotejat și a rămas înăuntru și s-a dus la baie. Rămâne?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista o sansa f mica sa ramana.

| Andreeush a răspuns:

Șansele sunt extrem de mici.

| Toteu78 a răspuns:

E foarte posibil. Ai mai multr șanse să rămâi cand sari pastila, sau uiți să o iei decat cand nu iei nimic, deoarece se priduc alte modificări hormonale ib organism cu pastila. 8 ore e mult... Fa un test de sarcină. Pace!