| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
As avea o întrebare însă as vrea sa fie tratata cu respect. Sa răspundă doar persoanele ce sunt în cunoștință de cauza nu copii. Mulțumesc. happy
Eu împreună cu partenerul meu ne-am gandit sa încercăm un foursome in Bucuresti.
Însă nu știm unde am putea găsi persoane ce ar fi de acord cu asta.
Persoane ce au o igiena intima stricta, persoane mature cu o vârstă cuprinsa între 23-25 de ani.
Arătăm destul de ok, eventual nu este aceasta o problema.
Cunoașteti persoane sau site-uri?
Mulțumim!

Răspuns Câştigător
| tzionut a răspuns:

Probabil vei gasi doritori, dar crezi ca vei trece peste? In dragoste si razboi orice e permis. Personal cred ca relatia voastra este disfunctionala daca aveti nevoie de alte persoane in viata voastra pentru a va simti impliniti. Dar e viata voastra relatia voastra. voi hotarati.

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

"persoane mature cu o vârstă cuprinsa între 23-25 de ani."
=====
Crezi că există așa ceva? Vă recomand, mai ales pentru început să căutați cupluri mai mature, undeva între 30-35.

| NotNamed a răspuns:

Scuza.ma ca raspund fara sa am raspunsul dorit de tine, insa ce este acest "foursome"?

| tzionut a răspuns (pentru NotNamed):

2 cupluri fac sex in acelasi pat, nu e doar swing (schimb de parteneri) ci pot exista atat elemente homosexuale sau bisexuale.

| NotNamed a răspuns (pentru tzionut):

Lmao ≠))))))))) de ce ai vrea asa ceva... Si chestia asa ca nu se schimba partenerul, oare chiar se respecta regula asta ca mie unul cred ca mi.ar fi greu sa știu ca am doua femei in pat, una pe care o experimentez periodic si cealalta pe care nu o cunosc si pot simti multe lucruri noi si sa nu sar pe ea...

| tzionut a răspuns (pentru NotNamed):

In dragoste si razboi totul e permis.

| AnastasiaK a răspuns (pentru NotNamed):

Ai înțeles aiurea, nu e nicio regulă că nu se schimbă partenerul laughing Pe scurt, e sex în 4, iar dacă unii oameni își doresc această experiență sexuală, cum alții vor în 3, altora le place bdsm and so on, nu e treaba noastră să judecăm că nu ne afectează cu nimic ce fac alții în pat, right? big grin

| NotNamed a răspuns (pentru AnastasiaK):

Yea, thats right happy

| freeboy180 a răspuns:

Hei,
De găsit se găsesc persoane, nu stiu cat de usor sau greu.
Sunt si grupuri pe Facebook pentru asta. Cu răbdare găsești. Ideea este sa nu te arunci cu capul înainte din prima.