| anonim_4396 a întrebat:

Aș dori să știu dacă sunt singura fată pentru care băieții care se țin mult și nu te lasă până nu îi placi și tu, o problemă. În sensul că dacă nu renunță ajung să-i plac și eu.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu esti singura, dovada ca sunt full zonele de prietenie platonica ale fetelor, baieti care au chef mare de sex nu se lasa ca aia se viseaza in chioleti tai, si tu apoi i placi? poate ca e doar i simpla curiozitate, placere platonica

| Violleta2022 a răspuns:

Ce spui tu se cheama simpatie, nu iubire.