| anonim_4396 a întrebat:

as dori si eu sa va adresez tuturor o intrebare. ce sa fac sa ma apropii de un tip foarte foarte timid? ne intelegeam foarte bine. vorbeam prin mesaje tot timpul si pe messenger. dar de la un timp nu mai vorbim deloc. ce sa ii mai spun? L-am vazut recent la concurs.si ne priveam tot timpul. dar nu ne.am salutat. apoi s-a asezat pe banca ascultand muzica. iar eu eram langa el cu prietenele mele.Nu am avut curajul sa ii spun nimic, iar apoi au venit si amicii lui.Va rog am nevoie de un sfat. ce sa ii mai spun? ce sa fac? cum sa ma apropii de acest baiat timid? Va rog astept cat mai multe raspunsuri multumesc mult de tot!:*

2 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Poiii
incearca sa intrii pe el pe messenger, sai trimiti un mesaj, sal intrebi ce face
daca incepeti sa vorbiti pe mess si prin sms, o sa puteti sa vorbiti si fata in fata.

| Loti23 a răspuns:

Of of noroc ca sunt as in astea daca nici tu nai curaj nici el atunica mai bine dati pace pur si simplu mergi la el il salut si incepi o conversatie cu el inceara sa-l faci sa se simta foarte atragator pentru ca asta este problema la timizi tu pup cresti mare ai sanse 99% sa reusesti daca aplici ce ti-am zis eu