| sorin2142000 a întrebat:

As prefera sa-mi raspunda doar fete la aceasta intrebare!
Ce imi propuneti sa fac in cazul de fata?
Sunt timid doar in viata reala cand e vorba sa vorbesc cu o fata despre subiecte diferite despre sex. Dar in viata virtuala de ex pe WhatsApp vorbesc despre orice cu fata respectiva. Problema e ca am 20 de ani si nu stiu cum sa incerc sa scap de virginitate cauza fiind timiditatea. Astept răspunsuri de la fete/femei mature.

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Pai pe net toti sunt plini de tupeu, stim astawinking
Mie mi se pare aiurea sa vorbesti despre sex si real ca virtual nu mai zic... majoritatea de vorbesc despre asta au oricum experienta 0 si probabil isi fac si o lăboanță mica la telefonwinking
Fa-ti si tu o iubita si o sa vina de la sine si partea sexuala si asa scapi de virginitatewinking
La mine e clara treaba, cine incepe sa o dea discutii sexuale cu mine si real si virtual abia astept ca sa incep cu BATAIA DE JOCwinking

| sorin2142000 explică (pentru alina2k18):

Mersi frumos de sugestie happy
Probelma e ca as vrea sa am iubita dar nu prea le am cu abordarea lor. adica nu stiu cum sa vorbesc cu ele sa nu isi faca o parere rea despre mine cu timiditatea mea.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am un singur sfat: lasa naibii lumea virtuala ca ramai virgin pana la 50 de ani!
Iesi afara in lume, in cea reala, unde poti agata fete sau femei si unde poti avea o relatie normala cu ele.

| JimiTechucheanu a răspuns:

Du-te la curve 10/10