| rebeca a întrebat:

as vrea daca se poate sa mi se recomande un cardiolog foarte bun din Targu Mures sau Cluj.Insa vreau pereri din partea celor care stiu cazuri concrete, nu doar informatii de pe internet.(scuzati categoria, am pus aici in speranta ca citeste mesajul cineva care ma poate ajuta). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Am sa-ti dau doua clinici private din Cluj care au legatura cu Institutul Inimii : www.cardio-team.ro si www.interservisan.ro
Bafta!