| Sentis a întrebat:

Buna, as vrea doar sa intreb cum pot sa aduc o femeie la orgasm?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gaseste-i punctul G.

| mihai69 a răspuns:

Cel mai bine e să vorbești cu ea mai întâi. Drumul e diferit de la o femeie la alta!

| Sofer a răspuns:

Făcând sex excitando la maxim pana ajunge la orgasm.

| Eugen80 a răspuns:

Daca ea este tanara, gen pana in 18 ani, poti avea sansa sa dai peste una care nu a avut un orgasm in viata ei. Multe femei ajung la orgasm numia dupa o maturizare deplina a sexualitatii ei.
Daca ea singurica a fost in stare sa ajunga la orgasm vreodata, atunci sansele tale cresc mult.
Preludiu foarte lung, nu te mai gandesti sa te simti tu bine pana nu se simte ea bine. Trebuie sa o cunosti destul de bine si ea sa fie relaxata si doritoare sa te lase, altfel daca e stresata nici gand nu termina.
Poti sa o stimulezi exterior sau interior, dar recomand exteriorul cu mana si interiorul cu organul, altfel, daca nu stii tehnica cu mana, ai sanse mari sa ii faci rau in interior, mai ales daca nu ai nici manichiura facuta.
Deci relaxare pentru ea, atingeri, preludiu lung si mai departe observ-o pe ea cum reactioneaza.

| 90210 a răspuns:

Clitoris. Gaseste-l. Bafta.

| MULLER96 a răspuns:

Depinde cum ești dotat ce femeie e ce dorințe are dacă conteaza sexul etru ea e mai greu sau dacă mai puți e mai ușor so duci la orgasm. Acum iți trebuie femeie dpă posibilitatea ta. Că realitatea nu-i porno.

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Facand dragoste cu ea?