| lavyyyyyy a întrebat:

.as vrea niste sfaturi ca o relatie sa poata merge mai bine din punc de vedere al comunicari acord funda

Răspuns Câştigător
| belysa a răspuns:

Depinde iubita cum stati cu relatia, daca sunteti in relati bune sau mai putin bune, daca aveti ceva timp impreuna si sa infiripat ceva sentimente...Incearca sa afli ce-i place cel mai mult, ce-l face sa rada si sa se simta bine, intra in acest ambiant cu el, dar mentionez sa fie o admosfere placuta intre voi.Atunci este un mod foarte bun de a comunica, fara nervi si stres.Incearca sa fiti cat mai bine cu starea voastra de spirit cand vorbiti despre relatia voastra, lasa gelozia deoparte daca exista si cat mai multa incredere in relatie, trebuie sa stiti cum sa va faceti fericiti unul pe celalalt, asa vine si comunicarea...Succea

| lavyyyyyy explică (pentru belysa):

Relatia este OK suntem de un an jumatate impreuna dar cateodata parca exista o prapastie intre noi pur si simplu ramanem si ne uitam unul la altu si nu stim de ce? adica ramanem fara subiecte ..ms pentru raspuns

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Incearca sa afli ce face el o zi intreaga, ce pasiuni are, ce preferinte in materie de fete. gandeste-te la teme de discutie la care el ar baga fisa dupa fisa pana ajungeti sa legati un stil de a vorbi unul cu altul.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Depinde de cum sta relatia cum va comportati sau de astea

| GLu a răspuns:

Curs dansuri Bucuresti