| anonim_4396 a întrebat:

Bună, aș vrea părerea în special a băieților/ bărbaților dar sunt bine venite si raspunsurile feteleor.Deci: ce parere aveți despre limbi? Gen tu ca baiat/ barbat îi dai limbi la orice fată cu care faci sex sau doar pentru aia care ai sentimente si inseamna ceva pentru tine? Sau este nesemnificativ acest lucru? Pe principiul" cine te iubeste iti da limbi" cum era vorba aia?

6 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu ii dau limbi numai partenerei mele, nu asa la oricare.

| Crackman a răspuns:

Nu man dai limbi la aia serioasa și stabila cu tine. nu la toate

| Paul754880338 a răspuns:

Este o forma de exprimare. Aceasta spune ca ai ales cu grija partenera, ca ai rabdare si nu esti superficial, ca esti atent la detalii, la atentia pe care ea o cere, la compatibilitatea pe care ai intrezarit-o cand ai hotarat sa ai o relatie sexuala. Problema de dispret se pune nu atunci cand faci oral, ci atumci cand nu alegi cu grija cu cine ajungi in pat si atunci cred ca dispretul e un cuvant blajin care ar descrie situatia asta.

| timidu89 a răspuns:

Nu am dat la nici una limbi tongue Probabil as da la iubita, depinde ce simt pentru ea si ea pentru mine. Nu is de acord sa lingi orice rapandula sau prostituata.

| PaulCos a răspuns:

Pare o intrebare cu raspunsul sugerat sau o harta a moralitatii. Eu cred ca mai degraba este o harta a maturitatii.

| IonutLOL a răspuns:

Pai frate nu Iasi prea da lombi la orice fata acu na n-am de unde sa stiu ce boli poate sa aiba fata aia acum da daca o cunosc de mult timp si inseamna ceva pentru mine atunci da poate Iasi da happy