| XNicooxp a întrebat:

Buna as vrea sa abordez o problema mai delicata. iubitul meu are foot-fetish( unii baieti poate cunosc asta ) Ii face placere sa se uite la picioarele femeilor, adica nu stiu cum sa zic nu e o placere ii ca un obicei nu se holbeaza la ele sau asa..nu stiu oare ii va trece acest obicei? Intr-un fel e si ciudat.el mi-a spus ca am cele mai frumoase picioare chiar asa si e le am mereu ingrijite si visinii culoarea mea preferata. Ar trebui sa imi griji in privinta asta? E doar un viciu asta? Sunt si unpic ingrijorata.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vișinii, ce oja?

| SG1995 a răspuns:

Tre să zic că picioarele pot fi la fel de erotice ca și sâni, fundul sau alte părți ale corpului, deci și eu mă excit când văd tipă cu picioare frumoase, deci nu e o problemă dacă nu are vreo fixație pe asta.

| PersonajFictiv a răspuns:

Ai picioare visinii? :/
Nu, nu e o problema, stai linistita.
Daca nu ajunge in punctul in care sa nu se poata sa se abtina si o sa inceapa sa te insele cu picioarele altor femei gen " lasa-ma sa ling intre degete putin te rog" sau altceva, eu zic ca e perfect ok.

| Borsecuț a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Cred ca se referea sa unghiile sunt visinii nu pielea laughing)

| LinxCont a răspuns:

E ceva normal, deci nu ii va trece acest "obicei" si din moment ce e iubitul tau, inseamna ca va intelegeti bine si nu ar trebui sa fie nici o problema. O problema ar fi daca ar avea ideea sa aiba mai multe "prietene" in acelasi timp, sau daca nu e stabil in relatie.

| hgcl a răspuns:

Eu zic ca nu-i ceva trecator. Fiecare om are o dorinta ascunsa in el, o obsesie care-l macina si vrea sa fac de cate ori are ocazia chestia asta. Nu-i ceva grav, cum tie iti place prajitura cu mere, asa ii plac lui picioarele femeilor.

Răspuns utilizator avertizat
| Ssspup a răspuns:

Nu iti face griji... Poate ca e ceva trecător. Nu cred ca ar trebui sa iti faci griji. Totusi, încearcă sa îl faci sa înțeleagă ca tie ti se pare ciudat. Cred ca ar trebui sa ai o discutie cu el si sa ii explici ca ar trebui sa se abtina uneori. Pana la urma e doar un fetish, e plăcerea lor! Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

| DsqCnc1 a răspuns:

Nu o sa fie nici o data trecător si o sa ai probleme in dragoste pe parcurs pentru ca prietenul tau are o atracție la picioare si nu o sa poată nici o data sa se abține fara sa ii zică la o fata ce picioare frumoase ai