| HelpMePlease343 a întrebat:

As vrea sa imi spui si mie niste gesturi din astea minore prin care ii arat unei fete ca o plac de exemplu o iei in brate.thinking Ai prins ideea. FUNDA la cel mai bunbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

S-o iei in brate asa tam-nisam nu-i arati ca o placi, nu iese nimic plus ca risti s-o incasezi big grin.
1.descopera temperamentul ei, ce-i place, ce nu...
2.forma de salut pe care o folosesti, priviri (nu ca vitelul la poarta noua, lesinate sau ca japonezul privind la turnul Eiffel) directe, nu alunecand pe trupul ei.
3.multa,multa vorbarie despre orice in afara de ce pare s-o irite sau s-o plictiseasca, exclus despre sex.
4."intamplator" ai o floare la tine pe care nu uiti sa i-o oferi, invitatie la suc, plimbare, parc, film...
5. abia dupa ce esti sigur ca te place, o atingere de mana...o imbratisare timida, un sarut pe obraz... apoi totul curge de la sine.
Fara cuvinte vulgare, fara s-o bombardezi la inceput cu sms-uri, telefoane...pas cu pas ajungi in varful muntelui.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu am prins ideea : ai voina, nu ai putinta. Nu exista gesturi standardizate, exista insa gesturi firesti.

| mikey06982 a răspuns:

O i-ai in brate, rizi la glumele ei, oricit de ciudate n-or fi, o gideli, ii acorzi mai mult timp ei.O privesti dulce dulce big grin
Succes happy