| soniutza2008 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti care ar fi cadoul potrivit pentru iubit (are 19 ani)dar sa fie ceva mai original cel mai interesant si original cadou sau idee primeste fundabig grinms

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cumpara o clepsidra frumoasa(de bun gust) si scrie-i ca fiecare bob de nisip care cade este si un "te iubesc" tacut.

12 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Un parfum, sau un lantisor cu o initialele numelor voastre, sau o bratara, sau un mp-3, sau un telefon, sau pur si simplu un papitzoi si zi`i ca`l iubeshty, nu cadoul in sine este important, faptul ca te`ai gandit si ca ii spui ca il iubeshty este cel mai frumos cadou, bafta multa pwwp:*

| Kalyn a răspuns:

Un ceas

| Kalyn a răspuns:

Un tricou personalizat cu voi doi sau cu trasaturi ale personalitatii lui...

| Ovidiu_3146 a răspuns:

Da-i bani ca o sa mearga la curve! ii va placea

| Căpşunăăă a răspuns:

Deci.
1.Te duci si scoti o poza cu tine si cu el pe hartie fotografica si o inramezi (cumperi o rama care crezi ca ii va place)
2.Ii mai iei ceva. gen: un parfum, un tricou.eu stiu?! :-s.Gandestete ce`i place
Funda?

| hastemele a răspuns:

Cumparata-i o prostitutata funda pls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas, de cite ori se uita la ceas isi aduce aminte de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpa idea mea^^, chiar daca are 19 ani, sora mea i-a dat un ursuletz si un lantz de aur:X...si prietenul surorii mele are 21 de anihappy.Nu prea originala idea, dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte cu scintei, ca alea de la polizor.

| αғғιхoιd a răspuns:

Poi ar fi bine sa ii iei sau sa ii faci o bratara a priteniei si o sa-si aminteasca mereu de tine cand o s-o tina la mana. Sper ca te-am ajutat. :*

| oana_3929 a răspuns:

Cred ca am eu o idee si cred ca este originala...cumperi un tricou alb fara nimic desene pe el.Iti iei cateva pixuri carioci etc si scrie pe el tot ce simti tu pentru el sau ce vrei sper ca o sa iti placa ideea mea :*

pup

| benny_5300 a răspuns:

Il iei la tine cand esti singurica acasa si ii spui ca ai o surpriza.il legi de maini si de picioare pentru ca este in programul surprizei. dupa ce l-ai legat, il deschei la prohap si ii faci un oralwinking