| Loredana96 a întrebat:

Buna,as vrea sa incep cu descrierea mea.Am 14 ani, sint satena cu ochi verzi.Cit despre caracter sint de felul meu mai linistita si retrasa.De felul meu mai simpla.Nu sint fitoasa, citeodata doar egoista si incapatinata.Dar cel mai mare defect al meu cred ca e ca sint SUPARACIOASA.Nu sint nici saraca dar nici tare bogata.Imi place romantismul dar nu sint de felul meu romantica.Cind am dispo la maxim poti sa spui ca sint nebuna.
Si acum el:un baiat saten cu ochi albastri, care la fel are 14 ani si e foarte dragut.E un baiat hazliu, foarte optimist care mereu spune:o sa fie bine.Citeodata suparacios, ba chiar de multe ori.E romantic atunci cind trebuie.Si e dintr-o familie foarte bogata.(Eu il iubesc pentru bunatatea care o are)Citeodata chiar nu stiu de ce il iubesc.
Sintem impreuna de 7 luni.au fost momente in care am gresit ambii, dar am fost stare sa iertam.Si cel putin eu stiu ca voi ierta orice greseala a lui pntru ca il iubesc.Problema e ca la el sa dau multe fete si bogate si sarace, si frumoase si urite.Si mi-e frica sa nu il pierd.
Dupa aceasta descriere credeti ca sint sanse sa mai fim mult timp impreuna?

Răspuns Câştigător
| Esial a răspuns:

In dragoste ca si-n razboi,totul e permis. Daca il iubesti,lupta pentru el,tine-le la distanta pe "rivale, si in primul rand ai incredere in el, sa nu-l sufoci cu prea multa dragoste sau gelozie. Daca e de-atata timp cu tine, sigur te iubeste, si sigur aveti multe sanse sa fiti impreuna mult timp de-acum inlolo.Sa fii fericita! rate&vote

4 răspunsuri:
| barbie5 a răspuns:

Nu conteaza cum esti, daca sunteti impreuna de 7 luni, probabil l-a atras ceva. daca e asa cum mi l-ai descris, nu ai de ce te temehappy
nu conteaza cum sint fetele celea, important ca te iubeste. funda?

| mona a răspuns:

Daca te iubeste la fel de mult cat il iubesti tu atunci nu ar trebui sa iti faci griji ca fetele se dau la el, si la tine se pot da o multime de baieti dar daca tu nu vrei, nu le raspunzi avansurilor

| emaemma a răspuns:

Cu siguranta asta depinde de tine. happy depinde de VOI! happy daca cu adevarat va iubiti cu siguranta o sa ramaneti mult impreuna. happy

| SoNNy96 a răspuns:

Daca va iubiti.da happy Toate sansele dar daca vrei cu adevarat incearca sa nu te lasi bagata in patul lui...multi baieti parasesc fetele dupa ce s-au culcat cu partenerul happy