| Niculae_Maryo_Mihai_1985 a întrebat:

As vrea sa intreb o fata daca ma iubeste dar imi este teama ca o sa zica nu. Ce sa fac? Sa o intreb sau nu?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trimite i un fax, anonim, mă iubesti? Daca nu o intrebi personal nu vei sti niciodată ce sentimente are ea pentru tine, daca are, ce varsta ai tu? Dar fata respectivă? O seara frumoasa si curaj, intreabă o deschis, ca doar nu te omoară.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă.

| Inceputul a răspuns:

Fa cum simti.

| Denisa09Ax a răspuns:

Iti da semne ca te-ar place?
Daca da, poti sa ii spui ca o iubesti si poate iti va raspunde si ea.
Daca nu, te sfatuiesc sa nu ii spui.

| незнакомкa123 a răspuns:

Pai daca o iubesti si tu spune-i ce simti pentru ea in asa caz poate si ea iti va spune ce simte, dar daca nu o iubesti mai bine taci

| pinkiepy a răspuns:

Intreab-o pe șleau