| ankuta a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu o problema...imi place un baiat si cred ca si el ma place incearca sa afle ce se intampla cu mine, problemele mele etc.Nustiu ce sa fac pentru ca imi este rusine sa ii spun spuneti-mi alceva va rog

1 răspuns:
| sclifos a răspuns:

Nu trebuie nimic sa-i spui, el singur trebuie sa faca totul, esti femiei, pai aratati demnitatea de femeie, pentru ca daca tu te rushinezi tu nu esti fata care sa preia totul in mainele tale, asa ca fii tu insuti, si daca nimic nu se va primi asta e, nu regreta, totul e inainte, si baieti vor mai fi, succese!