| Bjsksnbagzjanavanjabvs a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati si pe mine daca puteti ...acm cateva zile am avut un fel de act sexual cu iubitul meu dar nu a curs sange si nici nu prea m-a durut ...mai sunt sau nu virgina?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Virgina este numai o persoana care nu a avut nici un fel de act sexual, niciodata in viata ei.

| darrio2007 a răspuns:

Un fel de act sexual? Unora nu li se rupe himenul de la prima penetrare. Anatomic poate ca inca esti dar din alte puncte de vedere, in mod sigur, nu mai esti.