| SecretLover10 a întrebat:

as vrea sa ma despart de prietena mea si nu prea stiu cum.nu vreau sa o ranesc. CEva sfaturi?

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai lasati-le incolo de pauze.Ce vi se vede stilul:-J prostesc
Cand ai ceva de spus ii zici direct, altfel e lasitate.Si nimic nu e mai tampeste decat un om care se ascunde in spatele unro scuze si nu e in stare sa spuna un motiv pentru care nu mai merge relatia.
Nu mai simti la fel,nu? Zi lucrul asta.Ce-o sa faca? O sa te acuze, o sa planga o sa sufere, o sa fie greu o perioada si gata.Scuze dar...nu poti avea pretentia ca o despartire sa fie usoara si fara sa raneasca.straight face

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Si vad ca ti-e foarte usor sa zici asta...
Si daca ea te iubeste?
oh go on

| Maothecat a răspuns:

Ii spui sa va intalniti, o iei asa usor si ii spui ca nu mai simti nimic pentru ea. si ca iti pare rau (mai gasesti tu cate ceva) big grin

| buburuza_4437 a răspuns:

Spune-i cu vrei sa luati o pauza.sau spune-i in fata cu nu mai vrei sa fii cu ea si spune-i si motivele.

| bianca19995 a răspuns:

Spune-i ca nu mai simti nimic pentru ea ca trebuie sa luati o pzaua si ca veti fi prieteni in viitor dar nu mai mult

| Beibitza a răspuns:

Pff... urat rau. asa sunteti voi happyoh go on