| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar LG C300 Town. Ceva detalii?big grin

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-lg-town_c300-2995

greu googalu' asta mama lui de motor de cautare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as fi vrut pareri de la cei care il au deja. Asa si eu pot sa caut despre el pe google, genius.

| kiss21 a răspuns:

Eu il am.mi l-am luat dupa revelion.ce pot spune e tare.dar te plictisesti repede de el..nu are wi-fi are doar gprs.da poti sta pe net daca ti-l activezi..nu poti sa editezi poze.e misto l trimis mesaje..ca iti arata conversatia..camera de 2 mp..la lumina ies bine pozele. daca e putin intuneric. pozele ies naspa..este varianta si cu touch.mie imi place mai mult qwerty. funda?