| Ta12ta a întrebat:

As vrea sa-mi gasesc o prietena, cum as putea sa-mi gasesc?

12 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Căutând.

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Cu fata de o are crezi ca poate?

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Are mușchi!

| SunnyDay88 a răspuns:

Iesind din casa.

Răspuns utilizator avertizat
| suntZeu a răspuns:

Iati niste tovarasi si luatio prin oras si poti aborda fete spontan si relaxat, sau prin intermediul unor prieteni care iti pot face cunostinta, sunt o multime de metode sa gasesti fete, dar dupa ce ai gasit-o mai sunt mai multe conditi pentru a avea o relatie, sa fiti multumiti reciproc unul de celalalt si sa nu faci prea multe greseli

Nu uita sa zambesti...ciaowinking

| teo6dia4c99 a răspuns:

Pai daca e vreo fata de care iti place salut-o, vorbeste cu eahappy si daca o sa ti se para ca si ea te place o intrebi happy

| Meaningful a răspuns:

Fii tu. Cea mai buna varianta a ta. Studiaza carti si articole, mergi la seminarii pentru a te dezvolta personal, fii responsabil pentru viata ta, asuma-ti riscuri si decizii.
Cauta-te pe tine si prietena te va gasi fara sa trebuiasca sa faci nimic.
Vei simti cand a sosit momentul, cand ai cunoscut-o.

| BlockBuster90 a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu prieteni de la bloc. de la scoala. sa iti faci un grup de prieteni. indiferent baieti fete.
iar apoi o sa va imprieteniti si cu fete, ca doar nu o sa ramaneti singuri toti? nu? mergeti cu grupul prin parc. prin club. nu stiu. la plimbare, etc

| onedirectionforever a răspuns:

Vorbind cu multe fete...