| Alecsiia a întrebat:

as vrea sa stiu ceva. La mine in clasa este un baiat

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Daca te intelegi cu el, atunci intreaba-l, iar daca spune nu... lasa-l in pace! Baietilor nu le place sa fie presati, dar daca il placi si tu, spune-i ca-l placi si o sa recunoasca si el. happy
xoxo

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Nu il poti obliga sa recunoasca ca te place. Vorbeste cu el. Daca si tu il placi, atunci nu are de ce sa-si ascunda sentimentele.

| virusake a răspuns:

Si daca e un baiat ce? rolling on the floor

Daca te intelegi bine cu el, incearca sa te apropii de el. Eventual iesiti la un suc, un film. big grin

| Bianquis a răspuns:

Phai
bagate in discutii cu el
si castigai increderea
astfel in caz ca acele fete nu mint
o sa-ti spuna daca te place

| Alecsiia explică:

Nu mi-a aparut toata intrebarea rolling on the floor

| Alecsiia explică:

As vrea sa stiu cum sa -l faca sa recunoasca ca am place, pentru ca asa au zis unele fete si chiar ma inteleg ff bine cu el.