| KTY123 a întrebat:

as vrea sa stiu daca suntem mai mult decat prieteni?
Am un prieten (Daniel ) cu care ma inteleg foarte bine, dar de un timp am inceput sa-l plac. Iesim mereu pe afara, doar noi doi sau cu prieteni. intr-o duminica dupa ce am venit din club, impreuna cu mai multi prieteni, aproape de casa mi-am luat ramas bun de la ceilalti (am obiceiul sa ii i-au in brate) si l-am pupat pe obraz pe unul din prieteni si pe o fata(din obisnuita) si cand sa plec Daniel mi-a spus ceva de genu: "dar pe mine nu m-ai pupat". Asa ca m-am dus langa el si cand sa-l pup pe obraz s-a intors si ne-am sarutat (nimeni nu a observat). Pe moment eram uimita si bucuroasa,(pentru ca-l plac) dar dar dupa ce am plecat nu stiam ce sa cred.Acum nu stiu ce o sa zica cand o sa ne vedem.
P.S: Majoritatea prietenilor cred ca suntem impreuna, datorita modului in care ne copmortam, suntem foarte apropiati

Răspuns Câştigător
| AndreeaMadalina01 a răspuns:

Daca a facut asta, e foarte clar ca te place. adica ce baiat ar mai face asta cu o fata pe care nu o place, asa ca daca il placi, spune-i, e posibil ca siel sa aiba aceleasi sentimente pentru tine

| KTY123 explică (pentru AndreeaMadalina01):

Ieri m-am intalnit cu Daniel si cu un prieten de al lui pe drum...si m-a invitat sa ne plimbam toti 3....si i-am spus ca nu pot(trebuia sa ma intalnesc cu un alt prieten (trebuia sa-mi dea ceva) iar atunci Daniel imi zice "da du-te ca sa ai pe cine saruta" m-am simtit cam aiurea. Ma gandesc ca poate a glumit(asa parea) sau poate era suparat pe ce s-a intamplat in seara aia. Si cu toate astea s-a comportat ca de obicei(se juca cu parul meu, m-a imbratisat)
Acum chiar nu mai inteleg nimic. Ajutor te rog! :-( :-(

2 răspunsuri:
| madalinamadu a răspuns:

Tu îl cunoşti mai bine. Dacă şti că nu face asta şi cu alte fete înseamnă că simte ceva pentru tine.