| nicol20 a întrebat:

Buna as vrea sa va pun o intrebare si va rog din suflet sa ma ajutati acum ceva timp am mers la lautari iar acolo este un lautar care canta la clape si am observat din greseala ca se uita insistent la mine si l-am observat iar de atunci a inceput sa il observ si sa imi placa de el am ajuns sa ma interesez de el si am aflat totul desprfe el este insurat are si un copil fiind lautar este cam curvar dar mereu cand merg acolo ma soarbe din priviri am vorbit cu el dar eu nu pot sa aceept sa fiu cu el nu sunt genul de persoana care sa sparg famili si ma gandesc la copilul lui ca roata se intoarge si nu vreau sa mi se intample si mie acelasi lucru am inceput sa nu mai frecventez locul ala ca sa il uit nu am mai patit niciodata asa sa imi placa de cineva asa mult va rog ajutati-ma datim un sfat multumesc

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,lucrurile astea se pot intampla oricui, nu fii suparata.Trebuie insa, sa stii ca acesti oameni, in afara ca-l au pe vino-ncoace sunt si foarte usuratici.adica sunt multe care ar putea sa-l placa pe cel care-l placi tu, fara ca tu sa-ti dai macar seama.Colegii lui de orchestra stiu cel mai bine dar de spus nu-ti vor spune niciodata adevarul.Se gasesc intr-un loc public,toate il vad si place la cele mai multe.Din cele multe,el,isi alege cele care ii plac,posibilele victime adica,si incepe jocul. Daca ii dai curs,ai picat in plasa, daca nu, alta la rand.Imi pare rau ca iti spun asa ceva, dar este cruntul adevar.Mergi inca o data si nu-l privi pe el,priveste femeile care se uita la el. Faptul ca e insurat si are un copil pentru el este un scut perfect. Daca te incurci cu el si lucrurile devin mai serioase, el scapa urgent cu scuza sunt insurat, nu-mi pot lasa nevasta si copilul.Eu inteleg ca ti-a ars sufletul...dar,stiind toate acestea, incearca sa uiti.Fa o detointoxicare a inimii tale, priveste in jur...si se va gasi altcineva care sa te ajute sa-l uiti.Cui pe cui se scoate.O dragoste o uiti cu alta dragoste.N-am vrut sa te amarasc.Doar sa te previn in ce ai vrea sa te bagi.Ai mare grija, te vad inteligenta, nu te subestima.Bafta multa! Pa!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Intra in alta relatie si indragosteste-te!

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns:

Ti s-a incins popou draga, umbli dupa cai verzi pe pereti si pe langa tine trece o gramada de tipi fara probleme dar cine sa ii vada?

| ExistaMosCraciun a răspuns:

@nicol20, tu chiar traiesti cu senzatia ca un tip din categoria "uns cu toate alifiile" isi lasa nevasta cat ai pocni din degete? Eu iti garantez ca nu. Cel mult, cred ca doreste sa aiba un "one night stand" cu tine si...cam atat.

| Skylar a răspuns:

Fugi pana nu iti baga o clapa-n cur

| berelahalba a răspuns:

Eu zic ca nu are rost sa te complici,omul are familie copii, stai in banca ta punete in locul nevestei lui daca ar fi sa fie ceva cum te-ai simti, ce tie nu iti place altuia nu-i face.

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

Asa se intampla si cu mine dar kegat de justin bieber nu pot deloc sa-l uit tu daca vrei incearca sa vb cu un alt baiat dragut cu care te intelegi bine si cu care sti ca ai sanse cu mune nu prea a mers da rucces... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai 2 variante:ori sa fi iubita lui si sa ii strici casnicia, ori sa il respingi ca sa ii salvezi casnicia, deci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea este trecatoare. Asa ca mai bine ai invata sa scrii (gramatica ta este un dezastru total), decat sa-ti stea mintea la lautari care vor sa ti-o traga "in si bemol".