| nustiunuvreau a întrebat:

Bună, as vrea si eu un sfat. Bănuiesc ca sunt oameni aici care au experiență în relații sau au trecut prin ceva asemănător. Sunt cu iubitul meu de un an, primul meu iubit. M-a înșelat la inceputul relației, a zis ca s-a schimbat, ca a realizat ce e iubirea. Dar chiar si asa facea niste acțiuni de care nu-și dadea seama, stăteam împreună si începea sa zica cu pofta cat de frumoasa e nu stiu care, odată eram langa el si a intrat pe pagina unei fete sa vada daca mai are iubit, tine legatura cu foste, ba chiar s-a intalnit in secret cu una pentru a discuta problemele noastre...si multe alte chestii care lasa un semn de intrebare. In fine, de ceva timp ne certam, duc o perioada ft grea, eu cu mine si el se simte nedreptățit pentru ca nu-i acord nu stiu cata atentie, am încercat sa-i zic ce am pe suflet si a inceput sa ma judece, adica sa vezi asta de la persoana pe care o iubesti necondiționat...nu dau vina pe el, am si eu partea mea de vina dar sa-mi zica de planuri de viitor, ca-ti doresti o viata numai langa mine..si dupa sa-mi zici ca ar fi mai bine daca ne-am despărți...nu stiu.
Credeți ca mai simte ceva pentru mine? Sau cum pot sa repar situatia? Multumesc ca v-ati luat din timp pentru mine

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nic o importanta daca mai simte sau nu ceva pentru tine, ca oricum nu-i genul care sa fie doar al unei femei, fiind interesat in acelasi timp de mai multe.
Nu-ti pot da decat un singur sfat: cauat-ti un barbat serios, care sa nu te nsele, sa te iubeasca si sa fie doar al tau, ca acesta nu va fi niciodata al tau.

| mihai69 a răspuns:

Nu e nevoie să întrebi de mai multe ori același lucru... Dacă așa faci și cu el...

| Ward a răspuns:

Multumesc Anticipat!