| Carolinaperciun a întrebat:

as vrea un mic ajutor din partea voastra, in curind e ziua prietenului meu implineste 20 de ani as vrea sa-i fac un cadou dar e plecat peste hotare. vreau idei!(ma gindeam la un video sa ma filmez dedicindui o felicitare)

4 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Chiar acum cateva zile am vazut pe youtube cv filmulet cu un baiat care ii dedica ceva unei fete.el era afara si scria pe niste voi ceva pentruu ea si le tot schimba :* era ft tare jur :X uite asta http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Carolinaperciun explică (pentru ccriss):

Ahh am privit filmuletu e superb mi-a placut, dar as vrea ceva mai original( filmulet) oricum mersi mult pentru ajutor

| Rotciv a răspuns:

Original, intim si foarte tarehappy. Te filmezi pe tine-n lenjerie intima facandu-i o dedicatie mai fierbintehappy. Sigur il va pune pe fuga spre casa. Daca e deplasat raspunsul happy scuza-ma.happy O seara bunahappy si succes.

| Carolinaperciun explică (pentru Rotciv):

Hah nu fac film porno sa ma filmez in lenjerie sorry!