| username2208 a întrebat:

Buna, as vrea va rog sa ma ajutati cu cateva idei pentru a-mi seduce iubitul, in sensul de a-i starni apetitul sexual.Nu vreau sa cred ca a aparut monotonia intre noi, dar de ceva timp pare plictisit si nu mai are aceeasi dorinta ca inainte. Va rog daca puteti sa ma ajutati cu un raspuns cat se poate de serios, daca ai de gand sa iti bati joc sau sa raspunzi in zeflemea, nu te obosi. Multumesc anticipat

Răspuns Apreciat de Editori
| Spartacus12345 a răspuns:

Mna, totusi e barbat, poate vrea sa experimenteze ceva nou. Pregateste-i o seara romantica, cauta o lenjerie foarte sexy care sa iti pun in evidenta formele, gandeste-te la surprize sexuale care sa ii starneasca pofta. Cauta melodii pentru sex, folositi ciocolata, creeaza un mediu romantic in care sa se simta in largul lui. De asemena in timpul actului sexual nu uita sa comunici cu el, sa il feliciti si sa se simta mandru de el.
Mult succes!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Costum de latex catsuit si tocuri inalte se va infierbanta

| RyanGeorge a răspuns:

Buna, problema este el daca nu se mai dedica cum o facea inainte si orice ai incerca sa zicemca functioneaza prima oara / a doua'a oara si apoi?
Anyway... Incercati lucruri noi pe care nu le-ati pus in practica, incearca sa fi tu aia care detine controlul, incepe cu un masaj erotic s'al mangai peste tot, sa il saruti,
Luati cina in camera cu vin lumanari muzica frumoasa, uita-te in ochii lui dai de inteles ca il vrei nebuneste in momentul ala, puii mei numai imi vine nimic altceva acum, eu am fost cu cineva 4 ani de zile si nicioadata nu s-a pus problema asta, acum ca ma vad cu fosta la fel nuse pune problema asta din contra este din ce in ce mai intens /profund situatia, a si inca ceva, incercati sa faceti o pauza de sex sa zic 2-3 saptamani sa vezi cum va fi pentru amandoi

| Adry05 a răspuns:

îmbracă-te și tu cu vreo lenjerie mai sexy și deosebită sau inițiază vreun roleplay

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde foarte mult de la tip la tip, e aproape imposibil sa se nimereasca ce iti spun eu cu ce il stimuleaza pe el pentru ca eu ti-as spune ce imi place mie nu.

Cel mai bun mod de a va reaprinde relatia este sa vorbesti cu el despre ce fantezii are, ce fantezii ai tu si sa incercati sa le puneti in practica. Va trebui sa fii putin deschisa ca cine stie ce vrea sa incerce dar discutati si vedeti. Fiecare avem fantezii, doar ca doar in culpurile mature se si discuta despre ele.

| mihai69 a răspuns:

Ai încercat să apari în desous-uri sexy și pantofi stiletto și să-l seduci astfel?

| Sofer a răspuns:

Poate s-a plictisit saturat de atata sex. daca faceti macar o data pe saptamana e ok.

| Emma30555 a răspuns:

Poți sa îți cumperi niște haine noi, niște produse de machiaj noi, sa ți schimbi un pic aspectul, și sa încerci sa nu l faci sa se simtă ca te are orice ar fi

| username2208 explică (pentru Emma30555):

Nu e vorba de aspectul fizic, e vorba doar de partea asta sexuala, fizic stiu ca e atras de mine insa parca ceva nu mai merge cand vine vorba de sex

| Goete a răspuns:

Te-ai gandit sa ii faci o surpriza impreuna cu o prietena de-a ta?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Daca mai este si ras... e semn ca se duce la alta.

| BogdanNeacsu a răspuns:

Frecarea testiculelor intre sani