| 06031985 a întrebat:

asa vrea sa stiu cum mi-as putea recuceri sotul? nu sunt o femeie model, sunt doar o femeie simpla si plinuta si cred ca sotul meu nu mai este foarte interesat de mine. CE POT FACE?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Aminteste-ti de lucrurile care au legat aceasta relatie la inceput si pune-le in practica.Respecta-i deciziile, sustine-l si apreciaza-l in tot ce face, fii alaturi de el, spune-i ca il iubesti, uneori e necesar s-o si auda nu doar s-o simta, ingrijeste-te, reconsidera-ti sentimentele fata de el-apoi ar trebui sa vezi cum reactioneaza.Intr-o relatie este foarte importanta comunicarea, asadar, comunica, discuta cu el despre nemultumirile lui si despre ceea ce face ca relatia voastra sa devina "plafonata" si neinteresanta.

5 răspunsuri:
| chikitoka a răspuns:

.sa ai grija de tine .sa te iubesti tu sa fii frumoasa pentru tine. .sa-l seduci.sa aduci noutati in cuplu .sa fii tu fericita.sa te simti iar dorita si apreciata trebuie sa ai grija de tine si sa te respectihappy. oricand, oriunde.regaseste feminitatea.senzualitatea.bucuria si garantat vei fi p drumul cel bunhappy...trebuie sa imbunatatesti imaginea pe cae o ai despre tine.si el cu sig va vedea asta.Succes!

| georgia a răspuns:

Esti cumva nascuta pe 6 martie? scuza-ma ca ma abat de la interebarea ta da si eu sunt tot atunci.

| maitreyi a răspuns:

Incearca sa faci lucrurile de la inceput...atunci cand s-a indragostit de tine...adu-i aminte de inceput

| rolly14 a răspuns:

Mai si intrebi...cum adica ce poti sa faci? ...in primul rand sa slabesti...pana ajungi sa arati ca Madonna... apoi mergi la un SPA...pentru a te relaxa si pentru a-ti ingriji corpul...imbracate sexy...machiazate finutz...modeleazate in asa fel incat sa arati ca la varsta la care l-ai cunoscut pe sotul tau

| Mia_8661 a răspuns:

Sunt multe schimbari pe care trebuie sau ar trebui sa le faci, dar in general ei sunt mai interesati de dormitor cred ca stii ce vreau sa zic, acolo fa niste schimbari...succes