| noname_2200 a întrebat:

Aseara am facut sex cu prietena mea si inainte sa imi pun prezervativu am gresit si l-am pus invers, doar am atins putin penisu cu exterioru prezervativului.Inainte de asta am avut o erectie(ejaculare)dar m-am sters. Va rog sa ma ajutati exista riscu de a ramane insarcinata?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu ai folosit alt prezervativ, da, exista risc de sarcina.

| A12NDRA a răspuns:

Pai exista dar nu stiu cat de mare este, tu sti ca daca ti-l pui invers trebuie sa il arunci si sa iti pui altul?
Pai daca nu sti inseamna a nu ai dreptul nici la sex pana nu te informezi, asa ca daca tot ai net nu mai pierde timpul pe filme si jocuri si cauta despre ce e vorba, ca dupa aia ne intrebi peste cat timp se poate face un avor, doamne fereste.

Răspuns utilizator avertizat
| oana08294 a răspuns:

90% nu!

| FataNoua a răspuns:

PPffff, deja vad ca nu sti ce inseamna erectie sau ejaculare. Erectia ai cand o ai sculata si ejacularea ai cand iti dai drumu. Si sa iti raspund si la intrebare cred ca exista un risc de a ramane dar minim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta de deasupra mea e proasta, jur laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca ai facut sex cu prezervativ si tia iesit si aia are rsc de aramane insarcinata de 2 ori